NAGIKO BHP

Polska

Kategorie Producenci

Półmaski przeciwpyłowe

Strona głównaPółmaski przeciwpyłowe

W przypadku niektórych robót zabezpieczenie jedynie dróg oddechowych okazuje się niewystarczające. Wysokie zapylenie panujące w danym pomieszczeniu, unoszące się drobinki ciał obcych czy też innego rodzaju zanieczyszczenia, mogą stanowić poważne zagrożenie dla oczu pracowników. W takich warunkach niezbędne jest wykorzystanie zupełnie innej ochrony. Dlatego też w naszym asortymencie znalazły się maski przeciwpyłowe pełnotwarzowe – szczelnie przylegające do twarzy i niepozwalające drobinkom na przedostanie się ani do dróg oddechowych, ani też do oczu.
 
Przy mniej niebezpiecznych pracach przydać się może półmaska przeciwpyłowa wielokrotnego użytku. Jest ona wykonana z niezwykle wytrzymałych materiałów, odpornych na zerwanie czy wgniatanie, z wmontowaną szeroką powierzchnią filtracyjną. W zależności od modelu przystosowana jest do stosowania zarówno w gorących, jak i wilgotnych warunkach pracy. Można ją wykorzystywać w połączeniu ze specjalnymi okularami roboczymi.
 
Każdy model z proponowanych przez nas masek posiada regulowane zapięcia, mamy więc całkowitą pewność, że okaże się dopasowanym rozwiązaniem. Ponadto – artykuły te są całkowicie zgodne z obowiązującymi normami. Posiadają niezbędne atesty oraz aprobaty pozwalające na wykorzystanie ich w codziennej pracy.
Strona główna

NAGIKO BHP

Polska

Informacje

Moje konto

Kontakt

NAGIKO

42-400 Zawiercie

ul. 11 Listopada 6b

tel: 502 022 901

nagiko@nagiko.pl

Oferujemy ubrania robocze spawalnicze, antystatyczne, specjalistyczne, kaski do prac na wysokości, półmaski przeciwpyłowe.
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL
Facebook