NAGIKO BHP

Polska

Kategorie Producenci

Okulary ochronne i gogle z filtrem spawalniczym

Strona głównaOkulary ochronne i gogle z filtrem spawalniczym

Podczas wykonywania wielu prac, oczy narażone są na niebezpieczeństwo. Z tego powodu warto wyposażyć się w produkty, które zapewnią im bezpieczeństwo, osłaniając je np. przed opiłkami metalu. W asortymencie naszego sklepu posiadamy okulary ochronne oraz różnego rodzaju osłony twarzy. Można u nas znaleźć zarówno modele, które chronią oczy, jak i zabezpieczające również skronie, a nawet całą twarz. Dostępne są także produkty przystosowane do noszenia na zwykłych okularach korekcyjnych.
 
Podczas spawania należy być wyposażonym w osłonę zabezpieczającą oczy i twarz. W asortymencie posiadamy przyłbice lub tarcze spawalnicze dostosowane do zamontowania na hełmie budowlanym. Dostępne w naszym sklepie modele stanowią zabezpieczenie oczu oraz twarzy przed odpryskiem gorącego metalu. Posiadamy także okulary wyposażone w filtr spawalniczy wyposażony w 3 lub 5 stopień ochrony. Oferowane przez nasz sklep produkty są wygodne i odporne na zarysowania.
Strona główna

NAGIKO BHP

Polska

Informacje

Moje konto

Kontakt

NAGIKO

42-400 Zawiercie

ul. 11 Listopada 6b

tel: 502 022 901

nagiko@nagiko.pl

Oferujemy ubrania robocze spawalnicze, antystatyczne oraz szelki bezpieczeństwa. W celu zabezpieczenia głowy mamy też kaski ochronne i półmaski przeciwpyłowe pełnotwarzowe.
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL
Facebook