NAGIKO BHP

Polska

Kategorie Producenci

Odzież robocza i ochronna

Strona głównaOdzież robocza i ochronna

Jesteśmy dystrybutorami takich marek jak Delta Plus, REIS, Supon, Consorte, Silbet, 3M czy polskiego producenta odzieży bhp SARA.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo kurtki zimowe, spodnie ogrodniczki, ubrania robocze, odzież dla spawacza, komplety przeciwdeszczowe, koszule flanelowe, antyelektrostatyczne, odzież ostrzegawczą, monterską, polary, kamizelki ostrzegawcze.
 
Zapewniamy trwałe ubrania antystatyczne, robocze, spawalnicze oraz wiele innych. Każdy z produktów znajdujących się w naszym asortymencie spełnia odpowiednie normy, potwierdzające jego funkcjonalność. Wybór markowej odzieży ochronnej stanowi najlepsze rozwiązanie, ponieważ tego typu produkty mogą służyć przez wiele lat. U nas można znaleźć odzież dostosowaną do różnego rodzaju prac i sprawdzającą się w różnych warunkach. Oferujemy zarówno artykuły dostosowane do użycia latem, jak i zimą.
 
Dzięki internetowi zaopatrujemy klientów nie tylko z Zawiercia i okolic, ale z całej Polski. Zapraszamy na zakupy. BIS-BHP.

Brak produktów w tej kategorii

Strona główna

NAGIKO BHP

Polska

Informacje

Moje konto

Kontakt

NAGIKO

42-400 Zawiercie

ul. 11 Listopada 6b

tel: 502 022 901

nagiko@nagiko.pl

Oferujemy ubrania robocze spawalnicze, antystatyczne, specjalistyczne, kaski do prac na wysokości, półmaski przeciwpyłowe.
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL
Facebook