NAGIKO BHP

Polska

Kategorie Producenci

Ochrona słuchu, oczu i głowy

Strona głównaOchrona słuchu, oczu i głowy

Pragniemy Państwu zaprezentować szeroki asortyment produktów dostosowanych do osłaniania głowy pracownika. Wśród ubrań roboczych tego typu, posiadamy kaski ochronne oraz czapki np. drelichowe lub zimowe.
 
Niezastąpionym elementem ubrania roboczego na budowie jest kask ochronny, który stanowi jeden z podstawowych środków BHP, zabezpieczających pracownika np. przed przedmiotami spadającymi z wyższych elementów konstrukcji. Posiadamy także modele chroniące przed porażeniem prądem oraz odpryskami metalu.
 
Czapki bardzo dobrze sprawdzają się podczas prac wykonywanych na zewnątrz, zwłaszcza w okresie zimowym. Chcąc zapewnić komfort swoim pracownikom, należy wyposażyć ich w modele zapewniające ciepło. Posiadamy zarówno produkty z dzianiny, jak i kominiarki lub modele dostosowane do noszenia pod hełmem. Wśród produktów przeznaczonych do wykorzystania w cieplejszych porach roku, znajdują się czapki z daszkiem dostępne w różnych kolorach.

Brak produktów w tej kategorii

Strona główna

NAGIKO BHP

Polska

Informacje

Moje konto

Kontakt

NAGIKO

42-400 Zawiercie

ul. 11 Listopada 6b

tel: 502 022 901

nagiko@nagiko.pl

Oferujemy ubrania robocze spawalnicze, antystatyczne, specjalistyczne, kaski do prac na wysokości, półmaski przeciwpyłowe.
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL
Facebook