NAGIKO BHP

Polska

Kategorie Producenci

Higiena i czystość

Strona głównaHigiena i czystość

Dbanie o komfort osób zatrudnionych w zakładzie pracy, nie może się ograniczać jedynie do wyposażenia pracowników w odzież roboczą. Bardzo ważne jest również zapewnienie produktów higienicznych. Wśród tego typu artykułów, w naszym sklepie można znaleźć ręczniki oraz czyszczące pasty BHP.
 
Pracownicy, którzy w trakcie wykonywania swoich zajęć są narażeni na zabrudzenie rąk substancjami trudnymi do usunięcia, powinni mieć do dyspozycji odpowiednie środki czyszczące. W naszym asortymencie znajduje się np. pasta mydlano pisakowa, która znacznie ułatwia usuwanie smarów, farb, lakierów, pyłów, sadzy oraz innych substancji trudnych do usunięcia. Posiadamy także pastę w pianie, detergentowo mydlaną z gliceryną oraz wiele innych środków dostosowanych do różnych potrzeb.
 
Wśród naszych produktów znajduje się także odświeżacz do butów, który zabija bakterie rozwijające się wewnątrz obuwia, jednocześnie likwidując nieprzyjemny zapach. Środek stanowi bardzo dobrą ochronę przeciwko grzybom i pleśniom.
Zestaw promocyjny- dwia opakowania pasty-pianki BHP GrittyFoam + dozownik z dożywotnią gwarancją gratis. 
Absolutnie technologiczna innowacja w dziedzinie usuwania trudnych zabrudzeń z ciała.
 
- Gęsta, kremowa piana produktu jest efektywna i przyjemna w użyciu.
- Opatentowane, naturalne ścierniwo na bazie kukurydzy zapewnia głębokie czyszczenie usuwając nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia przemysłowe.
- Piana szybko się rozprzestrzenia celem pozbycia się zabrudzeń redukując czas i zużycie wody przeznaczone na jedno umycie dłoni.
- Przyjemniejszy w użyciu. GrittyFOAM jest łagodniejszy, szybszy w użyciu oraz przyjazny dla środowiska w odróżnieniu od innych konwencjonalnych środków do   czyszczenia skóry.
 
 
1100 DAWEK Z JEDNEGO OPAKOWANIA 3,25 L
 
GrittyFOAM Unikalna pianka - środek do czyszczenia ciężkich zabrudzeń rąk z dodatkiem naturalnego ścierniwa.Zestaw promocyjny  Dedykowany wkład jednorazowy do dozwonika naściennego piany GrittyFOAM firmy DEB. Gęsta, kremowa piana produktu jest efektywna, pachnąca i przyjemna w użyciu. Opatentowane, naturalne ścierniwo na bazie kukurydzy zapewnia głębokie czyszczenie usuwając nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia przemysłowe. Piana szybko się rozprzestrzenia celem pozbycia się zabrudzeń redukując czas i zużycie wody przeznaczone na jedno umycie dłoni. Pianka zawiera środki pielegnujace skórę po umyciu - wrażenie czystej, nie wysuszonej skóry. Najwyższa wydajność, tylko z 3mL płynnego środka który jest powiększony 5-cio krotnie dzięki transformacji w pianę otrzymujemy 15mL pianki na dłoni !!!Już 1 doza środka jest optymalną ilością do umycia nawet najbardziej zatwardziałych zabrudzeń, zapewniając 45% więcej skuteczności oraz oszczędności w użyciu niż inne konwencjonalne środki czyszczące.
 
 
Produkt najwyższej jakości użytkowej. 
Pojemność: 3,25L.
2 PASTY BHP W PIANIE DEB GRITTYFOAM 3,25 L Z ...
brutto: 230.00netto: 186.99
Strona główna

NAGIKO BHP

Polska

Informacje

Moje konto

Kontakt

NAGIKO

42-400 Zawiercie

ul. 11 Listopada 6b

tel: 502 022 901

nagiko@nagiko.pl

Oferujemy ubrania robocze spawalnicze, antystatyczne, specjalistyczne, kaski do prac na wysokości, półmaski przeciwpyłowe.
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL
Facebook